Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zacząć współpracę, napisz do mnie.

info@rafaelchurawski.com

Wspieram ambitne biznesy, które chcą się rozwijać

Poznaj ludzi i firmy, którym pomogłem - dzieląc się wiedzą i doświadczeniem oraz wspierając praktycznymi umiejętnościami.

Klienci, z którymi pracowałem

Inglot
Dobrowolscy
Alba Group
Colian
Cuna
AlStal
Hasborg
RC-Tech
Top Design
Revas
Raben
ARMSA

Rekomendacje, które otrzymałem

Od wielu lat German Poland Bridge Group wspiera nas w zakresie obsługi prawnej naszych spółek działających na terenie Niemiec. Dodatkowo, wsparcie Rafaela pozwoliło nam na sprawne poradzenie sobie z kryzysem wywołanym pandemią COVID-19. Z całą stanowczością mogę stwierdzić, że bez pomocy GBP nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym znajdujemy się dzisiaj.

więcej

Wojciech Szerląg, Inglot

GBP – z Rafaelem na czele, zajmuje się pełną obsługą językową naszej firmy (tłumaczenia i pomoc w negocjacjach). Świadczy również usługi polegające na bieżącym podnoszeniu naszym umiejętności posługiwania się językiem niemieckim. Fachowość, terminowość, a zwłaszcza – zrozumienie naszych potrzeb. Tylko w takich słowach mogę określić usługi świadczone przez GBP.

więcej

Dyrektor, Paweł Trębicki, Raben

W imieniu mazowieckiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera kieruję podziękowania do Pana Rafała Churawskiego za udział w zorganizowaniu oraz przeprowadzenie spotkania dla przedsiębiorców z Mazowsza. Bardzo dobra współpraca pozwoliła zgromadzić ponad 150 uczestników. Spotkanie przeprowadzone zostało profesjonalnie z wykorzystaniem odpowiednio dobranych narzędzi. Na wyróżnienie zasługuje niezwykle przystępny i aktywizujący sposób przekazania treści merytorycznych. Mając na uwadze powyższe, liczę na dalszą, równie owocną współpracę.

więcej

Wiceprezes Zarządu, Piotr Słojewski

Chcesz dołączyć do grona moich Klientów?

Umów rozmowę

Skorzystaj z wygodnego formularza, aby zadać mi dodatkowe pytania lub od razu poznać szczegóły współpracy.